Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Małżeństwa na medal

Małżeństwa na medal
fot. Foto Bakinowski (www.fotokazimierzdolny.pl)

7 czerwca br. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W zaszczytnym gronie jubilatów znalazły się 4 pary z terenu naszej gminy: Państwo Irena i Jerzy Pietruszyńscy z Borowej, Państwo Janina i Henryk Piskała z Bronowic, Państwo Zofia i Edward Maik z Leokadiowa oraz Państwo Halina i Daniel Maj z Gołębia.

Gratulujemy Państwu tego pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze, bo tylko ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją.

Czytany 4061 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start