Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Najlepsi uczniowie gminnych szkół nagrodzeni przez Wójta Gminy Puławy

Najlepsi uczniowie gminnych szkół nagrodzeni przez Wójta Gminy Puławy
fot. Kamil Lewandowski

Uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Puławy odbyła się w dniu 25 czerwca w budynku szkoły w Zarzeczu. Uczestniczyli w niej wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrektorzy szkół. Nagrodę Wójta Gminy Puławy – na podstawie wniosków złożonych przez dyrektorów szkół – otrzymali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Puławy, którzy w roku szkolnym 2013/2014 osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i uzyskali wzorowe oceny z zachowania. Nagrodę otrzymała również uczennica Szkoły Podstawowej w Zarzeczu za osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Uczniowie z rąk Pana Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, rodzice zaś otrzymali listy gratulacyjne jako wyraz uznania trudu włożonego w wychowanie i rozwijanie talentów swoich dzieci.

Otrzymana przez 41 prymusów naszych szkół Nagroda Wójta Gminy Puławy jest tylko bardzo skromnym wyrazem uznania wysiłku włożonego przez uczniów i ich rodziców w zdobywanie wykształcenia przez młodego człowieka, który dopiero kształtuje swoją tożsamość i poszukuje drogi własnego rozwoju.

Serdecznie gratulujemy uczniom dotychczasowych osiągnięć i mamy nadzieję, że staną się one motorem do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Uczniowie wyróżnieni NAGRODĄ WÓJTA GMINY PUŁAWY w roku szkolnym 2013/2014:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJ

Alicja Staniak

klasa IV

Karina Ciesielska

klasa IV

Paweł Pawlak

klasa V

SZKOŁA PODSTAWOWA W BRONOWICACH

Martyna Maria Dorosz

klasa IV

SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŁĘBIU

Hubert Cybula

klasa IV a

Alicja Warda

klasa IV a

Antoni Jan Jasiocha

klasa IV a

Wiktoria Stańczak

klasa VI

SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRZE PUŁAWSKIEJ

Julia Górecka

klasa VI b

Dominika Strzyżewska

klasa VI b

Julia Skomra

klasa VI b

Adam Chodoła

klasa IV a

Wiktoria Cieślak

klasa IV a

Jakub Maik

klasa IV b

Maria Pacocha

klasa IV b

Magdalena Pacocha

klasa IV b

Patryk Skwara

klasa IV b

SZKOŁA PODSTAWOWA W LEOKADIOWIE

Wiktoria Szewczyk

klasa V

Mateusz Łuczyński

klasa V

Narcyz Zieliński

klasa V

Paweł Rusiecki

klasa VI

SZKOŁA PODSTAWOWA W OPATKOWICACH

Gabriela Hajduk

klasa IV

Bartłomiej Kurpiel

klasa IV

Dawid Gawęda

klasa V

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARZECZU

Natalia Domańska

klasa VI

Mateusz Sebastian Śliwka

klasa V

Amelia Bocian

klasa IV

Paulina Wójcicka

klasa IV

Anita Soleniec

klasa IV

Natalia Szewczyk

klasa VI

PUBLICZNE GIMNAZJUM W GOŁĘBIU

Aleksandra Omilianowicz

klasa III a

Mateusz Bąkała

klasa III b

PUBLICZNE GIMNAZJUM W GÓRZE PUŁAWSKIEJ

Paulina Grzymska

klasa III b

Jakub Firlej

klasa III b

Aleksandra Pawlik

klasa III b

Karina Tokarska

klasa II b

PUBLICZNE GIMNAZJUM W ZARZECZU

Dominik Aleksander Kozieł

klasa III

Wiktoria Bocian

klasa II

Kinga Łuczyńska

klasa II

Angelika Skorupa

klasa II

Angelika Patrycja Śliwka

klasa II

 

Podczas uroczystości specjalne wyróżnienia otrzymała również drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu i jej trener Pan Piotr Dobosz. Piłkarki mogą poszczycić się zajęciem II miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w Milanówku organizowanych przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie. W skład wyróżnionej drużyny wchodzą: Amanda Rzepka, Klaudia Budniak, Amelia Bocian, Dominika Krekora, Anita Soleniec, Maja Kosowska, Klaudia Rusiecka, Alicja Szczepaniak, Natalia Budniak, Natalia Domańska oraz Natalia Szewczyk.

Wręczenie Nagród Wójta Gminy Puławy było również doskonałą okazją do nagrodzenia gminnych mistrzów ortografii. Konkurs „Mistrz ortografii” organizowany jest od dwóch lat przez Panią Hannę Padewską – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej oraz Panią Danutę Smagę – Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Gołębiu. Jego celem jest popularyzowanie piękna ojczystego języka oraz motywowanie uczniów do systematycznej pracy nad poprawnym posługiwaniem się językiem polskim. Tegoroczne laury w kategorii szkół podstawowych przypadły uczennicy Julii Góreckiej z Góry Puławskiej, zaś w kategorii gimnazjów Mateuszowi Bąkale z Gołębia.

Wszystkim wyróżnionym uczniom jeszcze raz serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Szczególnie gorące podziękowania kierujemy pod adresem dyrekcji placówek oświatowych w Zarzeczu: Pani Iwony Krzyżanowskiej i Pani Małgorzaty Głowackiej za stojącą na najwyższym poziomie organizację uroczystości oraz serdeczną atmosferę.

Czytany 6364 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start