Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Odszedł Pan Romuald Jarnicki

Odszedł Pan Romuald Jarnicki

25 czerwca zmarł Pan Romuald Jarnicki, wieloletni pracownik gminnych placówek oświatowych, społecznik i animator kultury.

Pan Romuald Jarnicki był człowiekiem, który zawsze chętnie i z dużym zaangażowaniem, zarówno w pracy zawodowej, jak i poza nią, poświęcał swój czas na działalność kulturalną. W latach 1988-2012 pracował w Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej jako nauczyciel muzyki, ale również jako prowadzący zespoły muzyczne oraz chór „A cappella”. Pod jego kierownictwem chór zdobywał czołowe miejsca w przeglądach wojewódzkich. Od 1991 roku pracował w Publicznym Przedszkolu w Górze Puławskiej jako prowadzący zajęcia muzyczno-ruchowe z dziećmi. Od 1999 roku był współtwórcą Przedszkolnego Zespołu Ludowego „Koraliki”, opracowywał repertuar i był jego akompaniatorem. Do swojej pracy zawsze podchodził z ogromnym zaangażowaniem, dbając o wysoki poziom artystyczny imprez i uroczystości szkolnych i przedszkolnych. Z wielkim wyczuciem wyłaniał dziecięce talenty. Swoją otwartością zyskał serca dzieci, ich szacunek i sympatię.

W pamięci wielu pokoleń przedszkolaków, uczniów i ich rodziców pozostanie jako niezastąpiony organizator wielu spotkań integracyjnych, wspaniały człowiek , nauczyciel i muzyk.

Msza pogrzebowa za Zmarłego zostanie odprawiona w sobotę 28 czerwca o godz. 13.00 w Kościele św. Józefa w Puławach, ul. Włostowicka 61.

Czytany 5139 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start