1 sierpnia pamiętajmy o bohaterach Powstania Warszawskiego

1 sierpnia będziemy obchodzić 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – jednego z największych wystąpień zbrojnych w historii naszego Narodu. Zwracamy się do mieszkańców Gminy Puławy, aby w godzinę „W” w sposób godny uczcili pamięć o powstańcach warszawskich, którzy dla wielu pokoleń stali się wzorem patriotyzmu oraz umiłowania wolności i Ojczyzny. Chyląc czoła przed bohaterami tamtych dni wywieśmy flagi narodowe, a także minutą ciszy oraz głosem syren rozbrzmiewającym na pamiątkę godziny „W”, oddajmy hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego.

coronavirus13