Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Jubileuszowy numer "Kuriera Gminy Puławy"

Jubileuszowy numer "Kuriera Gminy Puławy"

Już niebawem w Państwa domach zagości nowy numer "Kuriera Gminy Puławy", a już dziś zapraszam do lektury wydania elektronicznego.

W numerze przeczytają Państwo m.in. o sukcesie naszej gminy w Ogólnopolskim Plebiscycie Gospodarczym "Euro-Gmina". Znajdą Państwo również odpowiedzi na ważne i nurtujące sprawy jak odkomarzanie czy problem rzeki Klikawki. Miłośnikom historii szczególnie polecam artykuł o obchodach 70. rocznicy operacji "Weller 18", w którym zamiesciliśmy biogramy skoczów - cichociemnych, którzy wzięli udział w akcji.

Dwudzieste, jubileuszowe wydanie "Kuriera" niech będzie okazją do podziękowania wszystkim, którzy od blisko czterech lat współtworzą z nami czasopismo. Dziękuję również naszym czytelnikom za wyrazy sympatii i uznania dla "Kuriera" a także za cenne uwagi, które pozwalają nam stale ulepszać pismo. Zachęcam gorąco do współpracy! Życzę owocnej lektury!


Kamil Lewandowski
Redkator Naczelny

 

Czytany 3992 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start