Strażacy z Leokadiowa najlepsi w całym powiecie!

W dniu 30 sierpnia 2014 r. na boisku sportowym w Żyrzynie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 10 męskich i 4 kobiece drużyny pożarnicze – zwycięzcy szczebla gminnego z terenu naszego powiatu. Komisję sędziowska powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

-  ćwiczenia bojowe,
-  sztafeta 7 x 50 m z przeszkodami.

Dodatkowym elementem była musztra wykonana na zaliczenie, ale poza klasyfikacją generalną. Przystąpienie do musztry było obowiązkowe.

Kolejność czołowych miejsc w klasyfikacji generalnej zawodów przedstawiała się następująco:

Grupa A - Męskie Drużyny Pożarnicze:

I miejsce OSP Leokadiów

II miejsce OSP Osiny

III miejsce OSP Bronice

Grupa C - Kobiece Drużyny Pożarnicze:

I miejsce OSP Kłoda

II miejsce OSP Wierzchoniów

III miejsce OSP Oblasy

Zwycięzcom wręczono nagrody rzeczowe oraz puchary podczas Dożynek Powiatowych w Żyrzynie w dniu 31.08.2014 r.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a szczególnie jednostce OSP w Leokadiowie i życzymy kolejnych sukcesów.