Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Europejskie Dni Dziedzictwa 2014 w Gołębiu - program

Europejskie Dni Dziedzictwa 2014 w Gołębiu - program

19 września /piątek/

Nadanie imienia Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego Gimnazjum w Gołębiu
9.00 – Msza Święta /Kościół parafialny w Gołębiu/
10.00 – odbiór placu zabaw /plac przy przedszkolu/
10.30 – uroczystości w szkole - wręczenie aktu nadania imienia Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego Gimnazjum w Gołębiu oraz fundacja sztandaru
12.00 – poczęstunek

20 września/sobota/

15.00 –17.00 - konkurs wędkarski dla dzieci i młodzieży
17.00 – wystąpienie i prelekcja połączona z prezentacją multimedialną Pana Zbigniewa Kiełba, historyka Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Pt. „Między dwoma brzegami... o historii mostów puławskich w latach 1792 -2008'' /GOK/
17.30 – wystawa „Puławy nad Wisłą w fotografii z lat 1911 – 1979'' przygotowana przez pana Zbigniewa Kiełba, koordynatorem i wydawcą wystawy jest Urząd Miasta Puławy /GOK/
18.30 – Zwiedzanie Izby Produktu Lokalnego, Kościoła i Domku Loretańskiego; wystawa „Statki i okręty'' Pana Czesława Luzara
19.00 – Ognisko /akwen strażacki/
- wieczór pieśni ludowych i marynistycznych

21 września /niedziela/

15.00 – uroczyste otwarcie Europejskich Dni Dziedzictwa 2014 „Dziedzictwo – źródło tożsamości" /boisko szkolne/
15.15 – występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej
16.15 – konkursy sprawnościowe dla publiczności
16.40 – 17.00 – zwiedzanie wystaw i ekspozycji, prezentacja modeli latających
17.00 – 18.00 – występy zespołów działających przy GOK w Gołębiu
18.00 – 18.30 – występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej, cd.
w przerwach między występami pokaz tańca nowoczesnego zaprezentuje Kacper Cedro
19.00 – występ zespołu rockowego "Trabant Zacny'' z Radomia

Imprezy towarzyszące:
Stałe ekspozycje i wystawy
- warsztaty szycia sieci prowadzone przez Panią Dorotę Skibińską
- rekrutacja do drużyny harcerskiej i pokaz pierwszej pomocy zaprezentowany przez harcerzy z 21. Drużyny Harcerskiej „ASTRA''
- rekrutacja do Koła Ligi Morskiej i Rzecznej – Pan Lech Marczak
- wystawy: „Latarnie morskie''( fotografia)
„Nadwiślański krajobraz''
„Sprzęt wędkarski''
- stałe ekspozycje na powietrzu: kajaki, jacht, skutery wodne, liny, wiosła, kotwice
- karczma i marynarska mesa

Czytany 3219 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start