Wykonanie i montaż witaczy na terenie Gminy Puławy

inwestycje-gminne-baner

WYKONANIE I MONTAŻ SIEDMIU WITACZY NA TERENIE GMINY PUŁAWY

ZAKRES ROBÓT

Wykonanie i montaż siedmiu powtarzalnych, dwustronnych witaczy na terenie Gminy Puławy w miejscowościach Góra Puławska, Zarzecze, Opatkowice, Kolonia Góra Puławska, Borowa, Niebrzegów i Wólka Gołębska, obejmujące m. in.:

a) roboty ziemne
b) roboty fundamentowe
c) izolacje
d) konstrukcje stalowe
e) poszycia witaczy

Planowany termin realizacji: sierpień - wrzesień 2014 r.
Wartość robót: 51 573,47 zł
Wykonawca: Systemy Informacji Wizualnej „GRAF" Bernard Boś, ul. Podlasie 4, 25-108 Kielce

coronavirus13