Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Świetlica w Klikawie uroczyście otwarta

Od lewej: Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy, ks. Karol Kwiatkowski - wikariusz parafii w Górze Puławskiej, Aldona Molenda - Radna Gminy, Artur Mizura - Sołtys Klikawy
Od lewej: Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy, ks. Karol Kwiatkowski - wikariusz parafii w Górze Puławskiej, Aldona Molenda - Radna Gminy, Artur Mizura - Sołtys Klikawy
fot. Ewa Szabelska

12 listopada br. nastąpiło oficjalne otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Klikawie. Budowa obiektu trwała od kwietnia do października i została zrealizowana przy wsparciu środków, pozyskanych przez gminę z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni mieszkańcy miejscowości a także przybyli goście m.in. reprezentanci samorządów województwa i powiatu, radni i sołtysi, prezes zarządu wykonawcy budowy, inspektor nadzoru budowlanego, pracownicy urzędu gminy oraz gminnych jednostek organizacyjnych i oświatowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zrealizowania tej inwestycji. Mieszkańcom Klikawy życzymy, aby nowa świetlica stale tętniła życiem, będąc centrum integracji, pracy, kultury i rozrywki.

Czytany 3713 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start