Świąteczny "Kurier Gminy Puławy" już niebawem

Wkrótce do Państwa domów zawita kolejny numer "Kuriera Gminy Puławy", a w nim jak zwykle garść ważnych i praktycznych informacji dla mieszkańców oraz relacji z najważniejszych wydarzeń, które w ostatnim czasie odbyły się na terenie Gminy Puławy. Poniżej można pobrać elektroniczne wydanie czasopisma.

Wszystkim Państwu życzę owocnej lektury, zaś osobom, które w mijającym roku razem z nami współtworzyły "Kurier" składam serdeczne podziękowania, licząc na dalszą współpracę.

Kamil Lewandowski
Redaktor Naczelny