Ze smartfonem po "Krainie Lessowych Wąwozów"

ZAPRASZAMY DO POBRANIA BEZPŁATNEGO MULTIMEDIALNEGO PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO: KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW!

Wydawcą aplikacji opracowanej przez Amistad Group jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów". Aplikacja mobilna to kompleksowa oferta produktów i atrakcji turystycznych naszego regionu.

Tematyka przewodnika koncentruje się wokół:
 atrakcji i tras turystycznych dla amatorów turystyki aktywnej
 wyjątkowych zabytków - perełek sztuki architektonicznej
 bogatej oferty noclegowej i gastronomicznej
 oferty nowoczesnych ośrodków świadczących usługi związane ze zdrowiem i urodą
 kalendarza imprez odbywających się w Krainie Lessowych Wąwozów

Ważną funkcją aplikacji jest geolokalizacja użytkownika - dzięki wykorzystaniu technologii GPS, osoby korzystające z aplikacji mogą sprawdzić nie tylko swoje położenie, ale też sprawdzić, gdzie znajduje się konkretny obiekt. Przewodnik multimedialny zawiera także planer, przydatny do zwiedzania w terenie wybranych obiektów.

Aplikacja działa w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemami iOs, Android oraz Windows Phone. Multimedialny przewodnik turystyczny jest uzupełnieniem serwisu internetowego Krainy Lessowych Wąwozów.

Aplikacja powstała w ramach projektu „Wzbogacenie oferty turystyki zimowej oraz tworzenie narzędzi promocji produktów turystycznych na terenie Krainy Lessowych Wąwozów" dofinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.