Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem

Stowarzyszenie POSTIS realizuje od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 roku projekt „Wzmocnienie pozycji pokrzywdzonych przestępstwem oraz wsparcie świadków w postępowaniu karnymw ramach Programu Operacyjnego Budowanie potencjału instytucjonalnego i współpraca w obszarze wymiaru sprawiedliwości/ Poprawa skuteczności wymiaru sprawiedliwości, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W ramach realizacji zadania utworzono 8 punktów na terenie województwa lubelskiego świadczących bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz członkom ich rodzin. Jeden z nich znajuje się w Puławach przy Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Puławach, ul. Lubelska 7a.

Bezpłatna pomoc prawna i psychologiczna osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz członkom ich rodzin w okresie od 2 stycznia do 31 grudnia 2015 roku.

Więcej informacji dotyczących funkcjonowania Ośrodka znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia POSTIS.