Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Centrum Góry Puławskiej czeka na Wasze głosy!

Centrum Góry Puławskiej czeka na Wasze głosy!

Klika tygodni temu informowaliśmy, że odnowione centrum Góry Puławskiej znalazło się w gronie finalistów VIII edycji prestiżowego konkursu "Życie w Architekturze". Obecnie trwa plebiscyt internautów, w którym 47 finalistów konkursu pretenduje do miana "ulubieńca Polski". Swój głos można oddać na stronie internetowej www.architektura.muratorplus.pl.


Trwa również głosowanie w 8. edycji plebiscytu BRYŁA ROKU 2014 na najciekawszą inwestycję architektoniczną w Polsce. Centrum Góry Puławskiej znalazło się w ścisłym gronie 10 finalistów konkursu obok takich realizacji jak m.in. Filharmonia w Szczecinie, Miejski Dom Kultury w Katowicach, czy Teatr Szekspirowski w Gdańsku. Dowodzi to, że architektura na wysokim poziomie nie jest domeną wyłącznie wielkich miast, a prawdziwe "perełki" można spotkać również w małych miejscowościach i gminach, jak nasza. Czekamy na głosy internatów, które można oddać na stronie internetowej www.bryla.pl.

Czytany 2216 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start