Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Jubileusz 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich

Jubileusz 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich

Rada Krajowa Kół Gospodyń Wiejskich wraz z Krajowym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych rozpoczęły przygotowania do Jubiileuszu 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich na ziemiach polskich. To jedyna organizacja kobiet wiejskich w Europie, która nieprzerwanie istnieje tyle lat.

Koła Gospodyń Wiejskich są częścią tradycji i kultury regionalnej. Cieszy fakt, że w ostatnich latach bardzo się uaktywniły, choć zdarza się, że nie wszędzie są one jeszcze zorganizowane strukturalnie. Zachęcamy do współuczestnictwa w obchodach Wielkiego Jubileuszu 150 lat KGW. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mojekgw.pl.

Czytany 2878 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start