Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podsumowanie roku artystycznego grupy The Voices

Podsumowanie roku artystycznego grupy The Voices
fot. Piotr Syta @tysART (c)

W środę, 24 czerwca br. grupa wokalna The Voices podsumowała swój dorobek artystyczny w roku szkolnym 2014/2015. W składzie liczącego 35 osób zespołu znalazło się kilka rozśpiewanych talentów z naszej gminy.

Zespół The Voices powstał dwa lata temu w Niepublicznym Gimnazjum przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach. Pomimo swojego młodego wieku, grupa cieszy się już wieloma sukcesami. Tylko w mijającym roku szkolnym The Voices zostali laureatami aż 16 festiwalów piosenki, w tym dwóch międzynarodowych i jednego ogólnopolskiego. Zespół jest bardzo aktywny. Prowadzi ożywioną działalność koncertową, organizuje warsztaty wokalne, imprezy integracyjne a także zagraniczne obozy wokalne. Opiekunem i kierownikiem artystycznym grupy jest Pan Robert Sosik - młody, utalentowany pedagog i instrumentalista. Sprawdza się także w roli konferansjera, co udowodnił podczas 5 Święta Truskawki w Gminie Puławy.

Spotkanie z zespołem The Voices stało się okazją do podziękowania osobom, podmiotom i instytucjom, które wspierają grupę oraz działają na rzecz rozwoju artystycznego i kulturalnego młodzieży. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalzał się również wójt naszej gminy Pan Krzysztof Brzeziński.

Czytany 1468 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start