Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Małżeństwa na medal

Małżeństwa na medal
fot. Foto Bakinowski

W sobotę, 20 czerwca br. w uroczystej scenerii Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W zaszczytnym gronie złotych jubliatów znalazło się 10 par w tym 4 z terenu naszej gminy.

Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczane są osoby, które przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Podczas sobotniej uroczystości odznaczenie otrzymali Państwo Janina i Marian Domańscy, Państwo Maria i Ryszard Falenta, Państwo Kazimiera i Czesław Jędrych oraz Państwo Marianna i Jan Piskała. Serdecznie gratulujemy jubilatom i życzymy wielu kolejnych lat w miłości, szczęściu, zdrowiu i życzliwym otoczeniu bliskich.

Czytany 2230 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start