Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Przedświąteczne podsumowanie w gminnych jednostkach OSP

Przedświąteczne podsumowanie w gminnych jednostkach OSP

16 grudnia 2016 r. w strażnicy OSP w Skokach odbyło się przedświąteczne spotkanie, na którym podsumowano działalność jednostek OSP z terenu Gminy Puławy w 2016 r.

W spotkaniu, obok licznie zgromadzonych druhów ochotników z terenu Gminy Puławy, uczestniczyli: Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński, Zastępca Wójta Pan Norbert Staszak, Proboszcz Parafii pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu – Ks. Jerzy Stanisław Węzka, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Dorota Osiak oraz Pani Ewelina Otto.- pracownik Urzędu Gminy Puławy odpowiedzialny na codzień za sprawy OSP.

Spotkanie otworzył Prezes OSP Skoki-Borowa Pan Tomasz Pataj, który powitał gości i przekazał głos Wójtowi Gminy Puławy. Następnie życzenia świąteczne złożył Proboszcz Parafii w Gołębiu oraz wspólnie odmówiono modlitwę. Kolejnym punktem spotkania było podsumowanie działalności OSP w roku 2016 oraz połamanie się opłatkiem. Wspólny wieczór uprzyjemnił występ wokalny Nikoli i Kariny Ciesielskich, przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, a także chwila z poezją Pani Zofii Kurpiel.

Czytany 1257 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start