Przedświąteczne podsumowanie w gminnych jednostkach OSP

16 grudnia 2016 r. w strażnicy OSP w Skokach odbyło się przedświąteczne spotkanie, na którym podsumowano działalność jednostek OSP z terenu Gminy Puławy w 2016 r.

W spotkaniu, obok licznie zgromadzonych druhów ochotników z terenu Gminy Puławy, uczestniczyli: Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński, Zastępca Wójta Pan Norbert Staszak, Proboszcz Parafii pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu – Ks. Jerzy Stanisław Węzka, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Dorota Osiak oraz Pani Ewelina Otto.- pracownik Urzędu Gminy Puławy odpowiedzialny na codzień za sprawy OSP.

Spotkanie otworzył Prezes OSP Skoki-Borowa Pan Tomasz Pataj, który powitał gości i przekazał głos Wójtowi Gminy Puławy. Następnie życzenia świąteczne złożył Proboszcz Parafii w Gołębiu oraz wspólnie odmówiono modlitwę. Kolejnym punktem spotkania było podsumowanie działalności OSP w roku 2016 oraz połamanie się opłatkiem. Wspólny wieczór uprzyjemnił występ wokalny Nikoli i Kariny Ciesielskich, przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, a także chwila z poezją Pani Zofii Kurpiel.