Spotkanie robocze w sprawie wprowadzenia reformy oświatowej w Gminie Puławy

11 stycznia 2017 r. w Urzędzie Gminy Puławy odbyło się robocze spotkanie z udziałem Wójta Gminy Puławy i dyrektorów gminnych jednostek oświatowych, poświęcone wdrożeniu najnowszej reformy oświatowej. Celem spotkania było wypracowanie optymalnych rozwiązań wprowadzenia reformy i wygaszenia gimnazjów.

Ostateczna decyzja w tej sprawie będzie należała do Rady Gminy Puławy, która zgodnie z ustawą wprowadzającą reformę, do dnia 31 marca br. będzie podejmowała uchwałę w sprawie dostosowania sieci gminnych szkół do obecnych zmian oświatowych.