Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Informacja na temat przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Sołectwa Janów-Sosnów w sprawie utworzenia sołectwa Sosnów oraz projektów Statutów Sołectw Janów i Sosnów i projektu granic nowego sołectwa.

Informacja na temat przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Sołectwa Janów-Sosnów w sprawie utworzenia sołectwa Sosnów oraz projektów Statutów Sołectw Janów i Sosnów i projektu granic nowego sołectwa.

W związku z podjętą Uchwałą Nr XIX/144/2016 Rady Gminy Puławy z dnia 15 grudnia 2016 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Sołectwa Janów-Sosnów zapraszamy do aktywnego udziału w przedsięwzięciu.

Konsultacje prowadzone są w okresie od 16 do 31 stycznia 2017 roku.

Celem konsultacji jest zebranie opinii mieszkańców sołectwa Janów-Sosnów w sprawie utworzenia sołectwa Sosnów oraz zebranie uwag i wniosków do projektów Statutów Sołectwa Janów i Sosnów i projektu granic nowego sołectwa.

Konsultacje dotyczące podziału Sołectwa Janów – Sosnów przeprowadza się podczas zebrania wiejskiego poprzez podjęcie uchwały w sprawie podziału Sołectwa Janów-Sosnów i utworzenia Sołectwa Janów oraz Sołectwa Sosnów.

Konsultacje dotyczące Projektu Statutu Sołectwa Janów oraz Projektu Statutu Sołectwa Sosnów przeprowadza się poprzez wnoszenie uwag i wniosków do projektów statutów Sołectw w formie:

- ustnej do protokołu podczas zebrania wiejskiego,

- pisemnej na karcie konsultacyjnej złożonej w sekretariacie Urzędu Gminy Puławy pokój 205 lub przesłanie elektronicznie karty konsultacyjnej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Projekty statutów w okresie konsultacji są do publicznego wglądu:

- w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl oraz na stronie internetowej Gminy www.gminapulawy.pl .

- u Sołtysa Sołectwa Janów-Sosnów,

- w Urzędzie Gminy Puławy na tablicy ogłoszeń, w dniach i godzinach urzędowania.

Więcej informacji na temat zasad i trybu przeprowadzania konsultacji w załączonej uchwale.

Czytany 797 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start