Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ankieta na potrzeby opracowania Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Puławy

Ankieta na potrzeby opracowania Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Puławy
www.pixabay.com

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy Panią/Pana do wzięcia udziału w wypełnieniu ankiety związanej z opracowaniem „Strategii Rozwoju Elektromobilności w Gminie Puławy” finansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2 Strategia rozwoju elektromobilności.

Elektromobilność jest definiowana jako "ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym. Pojęcie to odnosi się zarówno do technicznych, jak i eksploatacyjnych aspektów pojazdów elektrycznych, technologii oraz infrastruktury ładowania. Ponadto pojęcie dotyczy również kwestii społecznych, gospodarczych i prawnych związanych z projektowaniem, produkcją, nabywaniem i używaniem pojazdów elektrycznych.Strategia opracowywana dla Gminy Puławy będzie miała na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie dotychczasowych wstępnych koncepcji, związanych z szeroko pojętym ograniczeniem niskiej emisji komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. Głównym zadaniem Strategii będzie wskazanie aktualnych niedostatków i wymiernych potrzeb Mieszkańców oraz określenie kierunków rozwoju gminy w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji. Opracowanie dokumentu umożliwi efektywne pozyskiwanie dofinansowania projektów ze środków krajowych oraz środków Unii Europejskiej. Państwa opinie, jako cenne i ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców Gminy Puławy, zostaną uwzględnione przy przygotowaniu Strategii Rozwoju Elektromobilności w zakresie jej celów, priorytetów, kierunków działań i konkretnych projektów inwestycyjnych.Ankieta ma charakter anonimowy. Prosimy o odpowiedź na każde pytanie, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola.

Ankieta jest dostępna pod następującym linkiem: ANKIETA

Czytany 246 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start