Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Informacja dotycząca otwarcia ofert w ramach przetargu nieograniczonego na „Termomodernizację budynku Publicznego Przedszkola w Górze Puławskiej”

Informacja dotycząca otwarcia ofert w ramach przetargu nieograniczonego na „Termomodernizację budynku Publicznego Przedszkola w Górze Puławskiej”

Szanowni Państwo,

Nawiązując do informacji zamieszczonej na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych, pod adresem https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/otwarcie-ofert-w-sytuacji-zagrozenia-epidemicznego informujemy, że publiczne otwarcie ofert w ramach przetargu nieograniczonego na „Termomodernizację budynku Publicznego Przedszkola w Górze Puławskiej” będzie transmitowane „na żywo” w dn. 25 marca 2020 r. (środa) od godziny 11:00 na stronie internetowej Gminy Puławy: http://www.gminapulawy.pl/urzad-gminy/rada-gminy/transmisja-obrad-rady-gminy-pu%C5%82awy.html.

Jednocześnie wyjaśniamy, że w związku z ograniczeniem (wynikającym z troski o zdrowie pracowników i interesantów) dostępu do siedziby Urzędu Gminy Puławy, nie będzie możliwości osobistego udziału w czynności otwarcia ofert.

 

Dodano 25.03.2020 r. godz. 14:15

Nagranie z otwarcia ofert.

Media

Nagranie z otwarcia ofert Gmina Puławy
Czytany 100 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start