Ograniczenie działalności Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury przedłużone do odwołania!

Informujemy, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa SARS-Co V-2 Wójt Gminy Puławy zarządził ograniczenie działalności skierowanej do mieszkańców przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Puławach z siedzibą w Górze Puławskiej i Gminny Ośrodek Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu. Ograniczenia będą obowiązywać w okresie od dnia 26.03.2020 roku do odwołania.

Treść zarządzenia w załaczniku poniżej.

coronavirus13