43. Kurier Gminy Puławy: Misie dla dzieci z puławskiego szpitala

Około 90 maskotek zostało przekazanych dyrekcji puławskiego szpitala. Przytulanki zostały zebrane przez osoby związane z mediami, służbami mundurowymi i bezpieczeństwem oraz pomocą społeczną na terenie powiatu puławskiego, w tym także Gminy Puławy. Maskotki będą teraz wręczane dzieciom, które trafiają na szpitalny oddział ratunkowy. Zabawka, do której można się przytulić, choć w minimalnym stopniu będzie mogła umilić pobyt w szpitalu.

Tekst Paweł Nocek, fot. Wojciech Antosz, Paweł Nocek