Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Weź udział w Konkursie fotograficznym na „Najpiękniejszy ogród w Gminie Puławy”

Weź udział w Konkursie fotograficznym na „Najpiękniejszy ogród w Gminie Puławy”

Masz ogród, którym możesz się pochwalić? Chcesz zdobyć cenne nagrody, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie? Weź udział w konkursie fotograficznym „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy.

Konkurs polega na przesłaniu jednej fotografii prezentującej Twój ogród. Zdjęcie powinno mieć co najmniej 1 MB wielkości. Na fotografii może być przedstawiona roślinność, architektura, zwierzęta czy ludzie. Ważne, aby wszystko działo się w ogrodzie, który znajduje się na obszarze Gminy Puławy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, który potrwa do 14 czerwca 2020 r., będziemy przyjmować zgłoszenia drogą mailową. Zdjęcie wraz z wypełnioną Kartą zgłoszenia i Klauzulą informacyjną RODO należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. W drugim etapie Konkursu (od dnia 15 czerwca do dnia 29 czerwca 2020 r. do godz. 12.00), internauci będą głosować na najpiękniejszy ogród na oficjalnym profilu Gminy Puławy na Facebooku. Najpiękniejszym ogrodem zostanie ten, który zdobędzie najwięcej „polubień”. Nagrodą główną w konkursie jest zestaw narzędzi ogrodowych renomowanej marki Fiskars o wartości 500 zł! Za zajęcie II i III miejsca zostaną ufundowane opryskiwacze ogrodowe o wartości 300 i 200 złotych. Partnerem Konkursu jest Centrum Ogrodnicze Green Team z Góry Puławskiej.

Szczegóły dotyczące Konkursu dostępne są w zamieszczonym poniżej Regulaminie. Zamieszczona jest tam także Karta zgłoszenia oraz Klauzula informacyjna RODO.

Czytany 175 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start