Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wiesława Pyda

Wiesława Pyda

Osoba związana z Urzędem Gminy Puławy, a w szczególności z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej od początku istnienia tej instytucji. Wieloletni niezastąpiony pracownik socjalny oraz  przez 12 lat Kierownik GOPS. Inicjatorka współpracy GOPS-u z wieloma akcjami charytatywnymi i instytucjami wspierającymi osoby najuboższe m. in. Akcją Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Fundacją Bank Żywności. Osoba, która bez wątpienia wykonywaną przez siebie pracę traktowała jako powołanie. Wielokrotnie nagradzana i doceniana na polu pracy zawodowej prestiżowymi wyróżnieniami.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2015
Czytany 1636 razy