Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Antoni Pawłowicz

Antoni Pawłowicz

Od blisko 40 lat jest mieszkańcem Góry Puławskiej. Wielki społecznik i pasjonat piłki nożnej, który jak nikt inny dostrzegał potrzebę stworzenia w Górze Puławskiej miejsca służącego rozwojowi kultury fizycznej oraz organizowania  imprez sportowych i kulturalnych. To między innymi dzięki jego zaangażowaniu, w 2005 r. powstał stadion sportowy oraz Klub Sportowy Góra Puławska, którego jest wieloletnim Prezesem. Pod jego kierownictwem, klub dynamicznie się rozwija, zdobywając kolejne szczeble w ligowych tabelach. Obecnie, po zdobyciu w poprzednim sezonie mistrzostwa A-klasy, piłkarze z Góry Puławskiej grają w Klasie Okręgowej. Nasz laureat przez lata podejmował wiele inicjatyw i prac związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury stadionu sportowego m.in. budową ogrodzenia, zadaszeń dla zawodników, trybun i oświetlenia.
W latach 2006-2010 pełnił mandat Radnego Gminy Puławy a od kilku lat jest Przewodniczącym Zarządu Osiedla Góra Puławska.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2016
Czytany 499 razy