Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Tomaszów - Agnieszka Wójcik

Tomaszów - Agnieszka Wójcik

Jestem rodowitą mieszkanką Tomaszowa. Funkcję Sołtysa pełnię od 2010 r. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą.

Na pierwszym miejscu obok funkcji społecznej stawiam rodzinę. Cenię sobie przede wszystkim spokój. W wolnych chwilach czytam książki, zdobywam wiedzę, jeżdżę na rowerze. Osiągnięciem jako sołtysa z którego jestem usatysfakcjonowana jest nowo powstały krzyż przydrożny i wyposażenie świetlicy wiejskiej ze środków funduszu sołeckiego. Od 2017 roku jestem współzałożycielem i sekretarzem Stowarzyszenia ,,Przyjaciele Tomaszowa”. Moim marzeniem jest modernizacja zaczętej drogi powiatowej i budowa nowej świetlicy wiejskiej w Tomaszowie. Chciałabym zachęcić mieszkańców do działania na rzecz dobra wspólnego. Uważam, że naszą wartość mierzy się głównie tym ile dobrego robimy dla innych.

Agnieszka Wójcik

Czytany 257 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start