banner e mocni final

"PrzySTAŃ nad Wisłą" - Gmina Puławy

„PrzySTAŃ nad Wisłą” to cykliczny program wyprodukowany i emitowany na antenie TVP3 Lublin, który ukazuje piękno nadwiślańskich zakątków Lubelszczyzny. Wśród wyjątkowych miejsc, jakie odwiedziła kamera telewizyjna znalazła się także Gmina Puławy.

Zapraszamy do obejrzenia odcinka „PrzySTANI nad Wisłą”, poświęconego w całości naszej gminie, który ukazał się w lubelskiej telewizji w poniedziałek 7 sierpnia 2017 r.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2