Podsumowanie 2017 roku w Gminie Puławy - biuletyn

Jaki był miniony, 2017 rok w Gminie Puławy? Z pewnością obfitował w wiele ważnych i długo wyczekiwanych inwestycji – tych wielkich, jak rozbudowy szkół w Górze Puławskiej i Gołębiu, ale i tych mniejszych, jak blisko 50 lokalnych przedsięwzięć zrealizowanych w ramach Funduszu Sołeckiego. Ubiegły rok upłynął także pod znakiem wielu wspaniałych wydarzeń kulturalnych i społecznych, nowych projektów dla mieszkańców i sukcesów gminy w ogólnopolskich rankingach i konkursach.

Co jeszcze sprawia, że rok 2017 w Gminie Puławy zaliczamy do niezwykle udanych? O tym wszystkim można dowiedzieć się z biuletynu podsumowującego. Polecamy!