Truskawkowe Konkursy 2015

Zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji jubileuszowego 5. Święta Truskawki w Gminie Puławy. Jak zwykle przygotowaliśmy liczne konkursy, w których każdy ma szansę wykazać się umiejętnościami plastycznymi, literackimi czy kulinarnymi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs na pierwszą łubiankę sezonu truskawkowego 2015

Konkurs na najdorodniejszą truskawkę sezonu truskawkowego 2015

Konkurs artystyczny "Truskawkowe Inspiracje" 2015

Konkurs na najpiękniejsze truskawkowe stoisko 2015