Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

Radni poprzednich kadencji

Rada Gminy Puławy VI kadencji (2010-2014):

Dorota Osiak - Przewodnicząca Rady Gminy
Barbara Smolińska - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Lech Chańko - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Krzysztof Ambryszewski
Władysław Bąkała
Mariusz Bolek
Natalia Cieloch
Mieczysław Kasztelan
Czesław Luzar
Tomasz Mizak
Zbigniew Miękus
Renata Aldona Molenda
Ryszard Piaseczny
Dorota Skibińska
Marek Woszczyk

Zbigniew Góra +
Tadeusz Miller +


 

Rada Gminy Puławy V kadencji (27.11.2006 r. - 10.11.2010 r.):

Wojciech Dzwonkowski - Przewodniczący Rady Gminy
Sławomir Gawryjołek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Ewa Wiejak - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Władysław Bąkała
Wojciech Jabłoński
Marek Koza
Jadwiga Kozak +
Czesław Luzar
Tadeusz Miller +
Jan Mizak
Antoni Pawłowicz
Mariusz Urbanek
Barbara Smolińska
Waldemar Szymański
Mirosław Warda +
Mirosław Wojas


Rada Gminy Puławy IV kadencji (21.11.2002 r. - 26.10.2006 r.):

Krystyna Krawczyk - Przewodnicząca Rady Gminy
Bogdan Gowin + - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Maciej Kowalik - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Krystyna Bartnik
Władysław Bąkała
Jarosław Bernat
Teodora Dębska
Edward Furtak +
Wojciech Jabłoński
Mirosław Koral
Marek Krzesicki
Mariusz Urbanek
Mirosław Warda +
Ewa Wiejak
Mirosław Wojas


Rada Gminy Puławy III kadencji (30.10.1998 r. - 10.10.2002 r.):

Krystyna Krawczyk - Przewodnicząca Rady Gminy
Stanisław Mazur - Wiceprzewodniczący Rady Gminy +
Maria Papis - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Krystyna Bartnik
Władysław Bąkała
Piotr Czapka
Teodora Dębska
Edward Furtak +
Eugeniusz Góra
Roman Góra
Marianna Klocek
Mirosław Koral
Marek Krzesicki
Ryszard Miturski
Stanisław Mikulski
Marek Muszyński
Tadeusz Nawrocki +
Marian Pawłowski
Zenon Stawski
Zdzisław Urbanek
Mirosław Warda +
Mirosław Wojas


Rada Gminy Puławy II kadencji (4.07.1994 r. - 18.06.1998 r.):

Wojciech Dzwonkowski - Przewodniczący Rady Gminy (od 30.12.1996 r.)
Krzysztof Gowin - Przewodniczący Rady Gminy (do 6.12.1996 r.)
Sabina Krawczyk - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Zbigniew Mazurek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy (od 28.12.1995 r.)
Stanisław Mikulski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy (do 21.11.1995 r.)

Władysław Bąkała
Andrzej Bociański +
Andrzej Chabora
Eugeniusz Ciucias
Piotr Czapka
Julian Furga +
Ryszarda Jagieła
Marianna Klocek
Czesław Luzar
Jerzy Maj
Marek Muszyński
Wojciech Osiak
Marian Pawłowski
Zdzisław Skrzypiec
Włodzimierz Wiercioch
Teresa Woszczek
Waldemar Żmuda

 


Rada Gminy Puławy I kadencji (1.06.1990 r. - 24.05.1994 r.):

 

Wojciech Dzwonkowski - Przewodniczący Rady Gminy
Marianna Dudek - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Ryszard Stefanek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Kazimierz Sońta
Marek Muszyński
Zbigniew Mazurek
Julian Furga +
Stanisław Glinka
Czesław Luzar
Zbigniew Grzęda
Krzysztof Gowin
Jerzy Maj
Władysław Bąkała
Waldemar Żmuda
Zdzisław Skrzypiec
Eugeniusz Ciucias
Piotr Czapka
Marian Pawłowski
Henryka Piwowarek
Andrzej Chabora
Krzysztof Zieliński
Włodzimierz Wiercioch

Czytany 7364 razy
bip nowe

POMOC PRAWNA BANNER

logo licznik

Do 7. Święta Truskawki w Gminie Puławy pozostało:
3
3
7
7
Dni
1
1
3
3
Godzin/y
4
4
6
6
Minut/y

ZAGROZENIA BANNER

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

Mapa Gminy
500 plus logo MRPiPS

za zyciem